KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15837373
nr 1583 7373
William Henry Borrow. Signerad, daterad 1892, fiskebåt. Olja på duk, 28x43 cm, yttermått inklusive ram: 43x58 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 december 2023
kl 18:07:47
3/12 20:18:10